19.10.2014
Chodské podzimní dvojzkoušky + jumping, Domažlice
1.Zkouška SA2 - 3.místo
2.Zkouška SA2 - 5.místo
Jumping - 4.místo

( po kliknutí na foto se vám otevře stránka s videi )

28.9.2014

Takhle šikovná byla Mijunka v A1 :)  A takhle krásně pokračuje v A2 :)

 

27.9.2014
Podzimky, Třebíč
1.Zkouška SA2 - 4.místo
2.Zkouška SA2 - 3.místo
3.Zkouška SA2 - 6.místo

Pan rozhodčí Petr Pupík stavěl nádherné parkury, ale já jsem byla nějak mimo a vyrobila jsem spoustu zbytečných chyb :(

( po kliknutí na fota se spustí videa )
 


7.9.2014
Tento víkend jsme pořádali agility závody Nagit cup II a rozhodnutí, že budu i běhat nebylo úplně správné :) Starostí s organizací mnoho, kdežto myšlení na běhání málo a podle toho vypadají naše výsledky :) Ale Míjátko běhalo naprosto perfektně a všechny chyby byly moje :)

Sobota 6.9.2014
Jumping - 5.místo
Zkouška SA1 - dis
Agility - dis

Neděle 7.9.2014
Agility - dis
Zkouška SA1 - 3.místo
Jumping - 7.místo

 

10.8.2014
Včera jsme neplánovaně vyrazily na další závody
3x Zkouška Agility + závod dvojic, Kácov
1. Zkouška - 1.místo ( čistý běh )
Závod dvojic - 2.místo ( dvojice se Zuzkou Vetrákovou, ona čistý běh, já 2 odmítnutí - děkujeme )
2. Zkouška - 2.místo ( čistý běh )
3. Zkouška - dis2.8.2014
Memorial papillona Ričiho, Třešť
Jumping - 16.místo ( mávnutá dálka )
Speciální Jumping - 22.místo ( mou chybou odmítnutí na tunelu )
Agility - 7.místo ( čistý běh )


Po kliknutí na fota se vám spustí videa


27.7.2014  Jsme zpět :)
Tak jsem se rozhodla, že zase zkusím začít aktualizovat tyto stránky.
Dnes jsme s naší Nagit bandou vyrazily do Domažlic na agility závody Chodské dvojzkoušky. Jelikož jsem si pár dní před závodama zlomila malíček na noze, přemýšlela jsem, zda na závody jet, či nikoliv. Nakonec jsem si řekla, že to zkusíme a uvidíme a jsem moc ráda, že jsme jely. Malíček nezlobil, terén pro běhání byl super a počasí bylo, jako na objednávku, takže co více si přát :)
A jak se nám vedlo? 1.ZKOUŠKA - 1.MÍSTO, 2.ZKOUŠKA - 2.MÍSTO, SOUČET - 1.MÍSTO

Po kliknutí na fota se vám spustí videa :)
  
 

16.9.2013  Tento víkend jsme strávily v Zátaví u Písku na prvních agility závodech Nagit cup, které jsme jako klub Nagit pořádaly.A zároveň to byly první oficiální agility závody pro mě a Mijušku.

V sobotu ráno jsme se dostavily k panu rozhodčímu na přeměření a to byla první chvíle, kdy jsem myslela, že mě trefí :) Erich Hüttner totiž mé ,,nedorostlé" šeltii na poprvé naměřil 35 cm, napodruhé už naštěstí o centimetr méně a těch 34 cm nám i zapsal do výkonostního průkazu, uf. :)
Jako první běh v sobotu se běželo Agility a to byl první a jediný běh celého víkendu, který nám sednul a který jsme doběhly. Skončily jsme v něm sice až na 12. místě, ale já byla nadšená.
Druhým během byla zkouška, kde jsme se diskly. Bohužel už si nepamatuju, kde a proč.
A třetím a pro tento den posledním během byl Jumping. Parkur měl 19 překážek a až k překážce č.15 to byl nádherný běh, to bych, ale nebyla já, abych nám to nezkazila. Bohužel jsem těsně před cílem zapoměla, kudy, že to máme vlastně běžet a ne a ne mi to naskočit zpátky :) Děkuji sice lidem za páskou, že se mi snažily pomoct, ale bylo to k ničemu :) V tu chvíli jsem na sebe byla, tak strašně naštvaná, že jsem nám pokazila, tak krásný běh, ale nic s tím stejně nenadělám.
A o neděli je snad škoda i psát. S Mijuškou jsme ten den nebyly vůbec na stejné vlně a místo, aby ten pes běžel, tak dělala kraviny a neskutečně na mě štěkala, takže v prvním i druhém běhu jsem nás diskla a odešly jsme z parkuru a do třetího běhu jsem se rozhodla, že nenastoupíme už vůbec a když jsem tu trať viděla, - pan rozhodčí se pěkně vyřádil :) - tak jsem byla ráda, že jsem se tak rozhodla, protože by to stejně zase skončilo diskem :(
Naše běhy se nám, jak je vidět, sice vůbec nepovedly, ale závody se našemu týmu povedly naprosto parádně. Vše odsýpalo, jak mělo, žádnej větší zádrhel nenastal a závodníci si taky nestěžovali, takže, co více si přát :) 

 

 

9.9.2013  Včera jsme měly budíček ve 3:45 a jely do Prahy na naše první agility závody.

Prvním během byl jumping a při prohlídce se my parkur až na slalom, který Mijuška ještě neumí, moc líbil. V naší skupině jsme běhaly jako první a tak jsem se nemusela ,,nervovat" moc dlouho :)  Rozhodčí pískla, my vyběhly a až ke slalomu to byl krásný běh, na slalomu jsme měly jednu chybu, což jsem ale čekala, když nejsem schopná ho Mijunku naučit a mohlo se opět krásným během pokračovat, až k předposlední překážce, kterou byl tunel do U a po něm skočka a já hloupá jsem Miju do tunelu vyslala málo a už se točila na cíl a Mijuška se samozřejmě stáhla zpět na mě a tunel vyhnula, tak jsem jí navedla znova a následně jsme běh dokončily :) V tomto běhu jsme skončily na 9.místě, čas 51s a ty 2 chyby, za které můžu jen já, Mijunku musím hrozně moc pochválit, neboť běhala celý den naprosto perfektně. Po odběhání celé naší skupinky byla pauza na oběd, které jsme samozřejmě využily a došly si do tamní restaurace na vynikající kuřecí řízek a americké brambory, mňam.
A v odpoledních hodinách jsme se dočkaly našeho druhého běhu - agility, který se my na prohlídce už tolik nelíbil, ale nakonec nám, ač se to podle výsledku nezdá, víc sednul. Nebýt toho, že jsem si Miju málo ohlídala na skočce, po které se měla stáhnout na mě a běžet na áčko a ona si místo toho skočila další skočku, tudíž disk, doběhly bychom do cíle s krásným během. Ale na kdyby se nehraje a já pro příště vím, že si jí musím v celém běhu pořádně hlídat a nespoléhat na to, že ,,ona se přece stáhne" :) Jinak běhala ale moc krásně a já jsem i z těchto výsledků naprosto nadšená.

 

1.8.2013 Dnes má ta moje držtička černá 18 měsíců a můžeme se tedy oficiálně vrhnout ,, do světa " našich milovaných agilit :)


3.7.2013 Tento víkend ( 29. - 30.6. ) jsme strávily na Agility intenzivce s Pájou Šolcovou a Bětkou Lindovou v kempu Doubí u Třeboně.
Trenérkou naší skupiny ( bylo nás 8 ) byla Bětka Lindová a trénovalo se vždy dvě hodiny, pak dvě hodiny pauza a pak zase trénink a takto to bylo celý víkend.
Mijuška celou dobu krásně makala a běhání jí bavilo, což opět dokazovala štěkáním :)
Celou akci jsme si hrozně moc užily, těšíme se na pokračování a jediným mínusem bylo to, že ten víkend tak rychle utekl :)
Na konci přidávám 3 dokumentační alba :

1) Foto 1
2) Foto 2
3) Foto 3
4) Foto 4

 

 
 

31.5.2013 Tento článek by se mohl jmenovat Květen a Déšť
Celou zimu jsem se těšila, až dorazí ten krásný měsíc, plný sluníčka a místo toho sledujeme jen samý déšť, kvůli kterému jsme se tento měsíc skoro nedostaly na tréninky agility a který nás provází na každé procházce.
Snad k nám co nejdříve dorazí ty vytoužené teplé dny a příští aktuálka tak nebude taká pošmourná, jak ta dnešní :)
Na konec přidávám aspoň pár nepovedených alb s fotkama :)

1) Hluboká nad Vltavou
2) rozhledna Jarník u Písku
3) Budějce - Hluboká
4) Rožnov
5) Kaliště - Vrábče
6) Č.B. - Nové Hodějovice

 
 

5.5.2013 Pod heslem - Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se - jsme dnes vyrazily na náš druhý dogtrekk.
Po minulé zkušenosti, kdy jsem holky držela na vodítkách v ruce, jsem si koupila sedák a těšila se, až ho použiji. To se nám najednou šlo lépe :)
Je tedy pravda, že jsem, nevím proč uvažovala, že na trekk nepůjdem a cestou jsem měla pár ,,krizí", ale nakonec jsem ráda, že jsme vyrazily a mohly se projít a pokochat tou překrásnou trasou a přírodou všude kolem.
Stejně jako na minulém trekku, jsme i tentokrát šlapaly 13 kilometrů a to po okolí Lužnice.
( Lužnice - rybník Rožmberk - Smitka - rybník Zadní pasecký - rybník Potěšil - Lužnice )

 

13.4.2013 Dnes jsme vyrazily na náš první Dogtrekking - Toulky s Hafíkem.
Trasa měla asi 13 kilometrů a vedla krásnou krajinou Třeboňska.
( Hrachoviště - Činátl - Cep - rybník Nový Lipnický - Lipnice - Hrachoviště )
Ze startu jsme vycházely v 9:30 a do cíle jsme došly v 11:45, ale jelikož jsem nezodpověděla jednu kontrolní otázku, tak jsme dostaly 15 trestných minut, dohromady tedy 2,5 hodiny, což si myslím, že není vůbec špatný výsledek :)
Tento čas stačil na ,,umístění" v polovině startovního pole :)
Mijunka s Elinkou byly celou cestu moc statečný a šikovný, krásně šlapaly a Mijunka celou cestu ,,táhla".
Z dnešního dne jsem naprosto nadšená, nenapadlo mě, že mě to tak chytne a už teď se moc těším na květen, kdy vyrážíme na další trekk.18.3.2013

Elinka slaví 3.Narozeniny


2.3.2013 V pondělí jsem se vypravila s Mijuškou opět na veterinu, ale tentokrát jsme byly objednané a čekalo nás vyšetření na Luxaci patelly a Dysplazii kyčelních kloubů.

Vyšetření bohužel nedopadlo, tak, jak bych si přála - Patelly má Mijunka ukázkové, ale DKK má 3/3.
Dostaly jsme tedy prášky Alavis MSM a uvidíme, jak se to bude vyvíjet nadále.

 

1.2.2013
Mijunka slaví 1.Narozeniny 3 měsíce                                        1rok

 

26.1.2013 Mijunka je nemocná - ve čtvrtek jsem s Mijou šla na veterinu, protože nám během dvou týdnů asi 5x zvracela a furt jí ,,škruňkalo" v břiše. Na veterině jí paní doktorka prohmatala břicho a nahmatala bulku, takže jí udělala rentgen, ultrazvuk a odebrala krev a zjistila, že má zánět střev a ona bulka je zvětšená uzlina, píchla tedy Mije dvě injekce a nařídila jí 24hodinovou hladovku. Druhý den jsme šly na kontrolu, kde Mija dostala další tři injekce, ale už nám pani doktorka dala dietní granulky ( Hills i/d ). A třetí den - tedy dnes, jsme šly na poslední kontrolu ( snad tedy ), kde Mijunka opět dostala jednu injekci a antibiotika na doma + mastičku na břicho, protože ten první den jí ho pani doktorka trošičku vyholila kvůli ultrazvuku a Miju to svědí a drbe se a už tam má boláky. Teď ještě musíme vydržet týden bez procházek a agilit a pak už snad všechno bude zase dobré :)

 

20.1.2013 Na páteční trénink agility s náma šla i moje segra a udělala nám pár videí. Bohužel jediné, co s nimi umím, je nahrát je na náš účet na Stream.cz, ale bez úprav a proto videa vypadají tak, jak vypadají :) Ale jako malá ukázka si myslím, že to stačí :)

Odkazy zde: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

Fotky z videa


15.1.2013 Na neděli (13.1.) byla domluvena společná procházka s kamarády z Facebooku a jejich pejsky. A tak jsme vyrazili a společně s námi dalších 17 lidí a 18 psů (dohromady tedy 18 lidí + 20 psů). Sraz byl naplánován na Borku a odsud jsme šlapali po zelené do Červeného Újezdce a od taď po modré zpět na Borek (dohromady 12 kilometrů). Venku jsme strávili krásné tři hodiny a domů jsme přišly pěkně promrzlý :) Ale procházka to byla nádherná a my tímto děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další procházku, kterou máme naplánovanou za 14dní :)

Já jsem sice foťák neměla, ale moc pěkné fotky, které mluví za vše si ,,půjčuji" od dalších účastnic procházky Karolíny Medové a Lucky Kúnové :)
ZDE
a ZDE


 

13.1.2013 Aktualizovány Akce
Zatím jsou jen dvě, ale konečný počet to určitě není a další budou postupně přibývat :)

 

29.12.2012  Štědrý den - tento krásný den jsme si užívaly, jak nejlépe jsme mohly. Nejvíce však Mijunka, pro kterou to byly její první Vánoce v životě.
Na obě dvě holčičky čekalo pod stromečkem pár dárečků, se kterými byly doufám spokojeny :)
Které? To zjistíte ZDE

+ přidáno album z dnešní procházky ZDE


 

5.12.2012 Rok utekl jako voda a opět tu máme Mikuláše
ZDE se můžete podívat, jakou nadílku nám letos přinesl :)


 

4.8.2012 Přidávám odkazy na fotky z Letního výcvikového tábora 2012. Autorem všech fotek je Martina Kinclová. Bohužel jsou to zatím jediné fotky, které se ke mě dostaly. Jen co budou další, dám je sem.

FOTO ( kde jsme my ) - ZDE

FOTO ( zbytek od Marťi ) - ZDE

+ přidány nové odkazy

 

22.7.2012

Rok se s rokem sešel a my opět vyrazily na LVT. Původně jsme chtěly vyrazit na ten samý, jako loni, ale jelikož byl zrušen, tak jsem našla nový a udělala jsem VELICE dobře.
Na tábor jsme odjížděli v neděli 15.7 po obědě a dorazili tam kolem třetí hodiny. Narozdíl od minulého roku jsme nemuseli stavět stan, jelikož jsme bydlely v chatkách, takže jsem si akorát vybalila věci a vyrazila na táborovou schůzi.Tam jsme se dozvěděli vše potřebné a den pro nás ,,skončil".

PONDĚLÍ a ÚTERÝ - Budíček v půl osmé, od osmi snídaně, od půl deváté do dvanácti dopolední trénink agility, od půl jedné oběd, dvě hodiny odpočinek, od tří do pěti odpolední trénink agility, od šesti táborová hra, od půl osmé večeře a po večeři volná zábava ( táborák, vobíhačka, activity a hovna - karetní hra ) :)
STŘEDA - Volný den pro Elinku, aby nabrala síly na zbytek tábora a běhala jsem jen s Mijou ( tunýlky, kladinu, zony, vysílačky, toč )
ČTVRTEK - Dopolední trénink byl stejný, jako předešlé dny, ale při odpoledním tréninku jsme nechali psy odpočívat a měli jsme teorii pro nás psovody, která byla perfektní a jelikož měla Elinka až moc energie, tak jsme se zúčastnily večerní táborové hry a vyběhaly jsme si nádherné 1.místo
PÁTEK - Úplně stejný den, jako v pondělí a v úterý a opět jsme se zúčastnily s Elinkou večerní táborové hry a vyběhaly si 3.místo
SOBOTA - V tento poslední táborový den už tréninky nebyly, ale rozhodně jsme se nenudili. Dopoledne jsme měli opět teorii, která byla opět výborná a odpoledne byly táborové závody, kde jsme si s Elinkou vyběhaly ze všech velikostních kategorií v začátečnících 3.místo ( kdyby se počítala jen velikost S, byly bychom první ) a pak už jen odjezd domů.
Vůbec se mi domů ale nechtělo. Tábor byl NAPROSTO PERFEKTNÍ a já už teď se těším na příští rok, až se ho budeme moci zúčastnit znova. Jedinou malou výtku mám na jídla, která nám tam vařili a občas se vážně nedala jíst :)
PŘÍŠTÍ ROK ZNOVA !!!


 

17.6.2012 Včerejší tropický den jsme strávili mezi Malákem a Špačkárnou na procházce a plaváním v řece :) Foto zde

 

27.5.2012 Změněna úvodní fotka
A jelikož bych byla ráda, aby si každý mohl prohlédnout stará úvodní fota, rozhodla jsem se, že na Rajčeti udělám album

 

19.5.2012 Dnešní krásný, slunečný den jsme opět nemohly prolenošit doma :) Dopoledne jsme vyrazily na procházku společně s Luckou a Gorou a strávily nádherné dvě hodiny v lese a jelikož jsme toho ani já, ani holky neměly dost, tak jsme se v podvečer vypravily ještě na čtyři hodiny do Stromovky, tentokrát už však samy, což nám ale vůbec nevadilo :) Nějaké foto zde

 

5.5.2012 Sice to vypadá, že nic neděláme, ale opak je pravdou :) Na procházky chodíme každý den a ten dnešní jsme společně s mojí segrou strávily na fotovýpravě po Stromovce zakončenou CocaColou na Oáze a úprkem domů, abychom nezmokly :) Foto tu

 

26.4.2012 Spuštěny tyto nové stránky

 

3.4.2012 Dne 31.3.2012 do naší rodiny přibyla fenka trikolorní šeltie Winter Witch z Ďáblovy studánky alias Mija

 

27.3.2012  Bezchybný výlet na Hlubokou s Luckou a Peťou

V půl desáté jsme se sešli před Tescem, odkad jsme pokračovali dále po cyklostezce směr Hluboká nad Vltavou

Už cesta tam byla velice vtipná a tak se není čemu divit, že i ten kousek jsme šlapali dvě hodiny :)

Po příjezdu na Hlubokou jsme si to rovnou namířili do vynikající restaurace Kuki na smažený sýr s kroketamy a osvěžující džus.

Po pěkné chvilce, kterou jsme zde strávili jsme se vydali do zámecké zahrady, kde jsem udělala spoustu fotek.Zahradu jsme skoro celou prošli a šlapali nazpět k restauraci, kde jsme měli zaparkovaná kola.

Asi jsme si je měli nechat jinde, neboť po příchodu jsme neodolali dalšímu pohoštění :) Já jsem si dala palačinky se šlehačkou, ovocem a zmrzlinou a Lucka Marlenku.

Pak už nezbývalo nic jiného, než znova nasednout na kola, přejet na druhou stranu řeky, pustit psy, aby se proběhli a unavili a dojet zpět do Budějc.

Výlet to byl naprosto dokonalý.To se ani slovy popsat nedá, to se musí zažít.Už teď se s Elinkou těšíme na další výlet s vámi :) Foto zde

 

20.3.2012 Dnešní první jarní den jsme se s Elinkou vydaly na výlet do nedalekého Trocnova prozkoumat rodiště husitského vojevůdce Jana Žižky.Stezka vedla krásnou přírodou, což ocenila hlavně Elinka, která lítala sem - tam, jak smyslů zbavená :)Foto zde

 

18.3.2012  Dnešní narozeninový den si Elinka užila do sytosti.

Dopoledne dostala dárečky a masíčko a odpoledne jsme vyrazily na cyklovýlet na Hlubokou a zpět.

Výlet to byl naprosto parádní a teď s Elinkou nabíráme sílu na další.

FOTO ( z oslavy ) - ZDE

FOTO ( z výletu ) - ZDE

 

3.3.2012 Jaro je zde, a tak jsme dnes kromě Lucky s Gorinkou vzaly na procházku po delší době i foťák.Foto zde

 

5.2.2012 28.1.2012 jsme se vydaly na první letošní výšlap na horu Kleť.

Autem jsme dojely na parkoviště pod lanovkou a odsud šlapaly po zelené značce pěkně po svých.Čím výše jsme stoupaly, tím i přibývalo sněhové nadílky a byl to naprostý ráj.

Asi po hodině a půl jsme vystoupaly na vrchol, navštívily zdejší Horskou chatu a po další hodince jsme se vydaly na cestu zpět.

Zvolily jsme stejnou cestu, jako nahoru a to jsme neměly dělat.Jelikož to bylo z opravdu prudkého kopce, tak jsme dolu jely spíše po zadku, než šlapaly po svých :) Ale alespoň byla sranda.Příště si beru lopatu pro snadnější sjezdy :)

Po další třičtvrtě hodince jsme sestoupily zpět na parkoviště, kde jsme nastoupily do auta a celý promrzlý, ale spokojený odjely domů.Foto zde

 

16.1.2012 Nejenom o víkendu podnikáme s paničkou celoodpolední procházky po okolí.Dnes jsme vzaly s sebou i foťák :) Foto tu

 

8.1.2012 S Novým rokem rekapituluji Elinky život v roce minulém a to fotoalbem s názvem Mix ze života 2011 :) !

 

25.12.2011 A máme po Vánocích .... a tak se s vámi musím podělit o své zážitky :) Vše začalo Štědrovečerní večeří, kterou jsem dostala i já v podobě vařeného filé :) Mňam to byla dobrota, v mžiku byla prázdná miska :) Po společné večeři se šlo pomalu ke stromečku.Na tuhle chvíli jsem se těšila snad ze všeho nejvíc.Rychle jsem prozkoumala dárečky, abych zjistila, které jsou pro mě :) Pak jsem ale zahlédla něco, co mi připomínalo Pet Box, který mi panička ukazovala a zkoušela, zda by mi byl a když zjistila, že jo, tak mi ho rychle vzala - se slovy, že ho dostanu až pod stromeček.Honem jsem do něho ,,hupsla" a nějak v něm trochu usnula no :) Po chvíli mě naštěstí vzbudilo volání ,,Elinko, tady máš dáreček " - rychle jsem vyskočila a mířila k paničce, která mi pomáhala rozbalovat.Já měla takovou radost, celé rozbalování a předávání dárků jsem provrtěla ocáskem.Panička rozbalovala a já vše ,,snášela" k sobě do pelíšku :) Foto tu

 

16.12.2011 Včera nás po celou procházku doprovázelo krásné jarní ( to je divné v prosinci, že? ) počasí, zato dnes jsme již takové štěstí neměly :( Foto zde

 

5.12.2011 Po celý rok jsem byla moc hodná a tak i letos za mnou přišel psí Mikuláš a donesl mi nadílku.Foto zde

 

5.11.2011 Dnes odpoledne jsme s Elinkou nasedly do autobusu, který nás dovezl do Rožnova, odkaď jsme šly pěšky podél řeky, přes Stromovku domu.Procházka to byla báječná a my si jí maximálně užily.Foto tu

 

17.10.2011 Venku je tak krásně, že se nám s Elinkou nechce ani domů :) Včera jsme se proto nechaly odvézt na Hlubokou a odsuď zamířily po cyklostezce zpět domů.Foto zde

 

1.8.2011 Přidávám mnou omylem smazané zápisky z procházek

Vrbenské rybníky

Podzim je letos doopravdy povedený a teplý, a tak jsme si to dnes namířily k Vrbenským rybníkům.

Výstup na skálu Baba

Udělali jsme si menší výlet do přírody.Do nedaleké Poněšické obory směr skála Baba, odkad jsem doufala, že bude výhled na řeku Vltavu.Opak byl však pravdou.Výhled díky vzrostlým stromům nebyl vůbec žádný.To nám ovšem náladu zkazit nemohlo.Elinka byla nadšená a celou cestu uháněla ,,kilometr" před náma.

Helfenburk

Nedělní chladný den jsme strávili 6 km od vesničky jménem Bavorov na zřícenině hradu Helfenburk.
Auto jsme zaparkovali na kraji lesa u krásné hájovny a dále šlapali lesem do nitra zříceniny, kde jsme zaplatili vstupné, poslechli si povídání od pana pokladního o hradu a pak jsme mohli stoupat dále.
Prošli jsme si celý objekt, vystoupali na rozhlednu, kde foukal dosti silný vítr, ale měli jsme štěstí na skvělou viditelnost, a tou samou cestou jsme se vrátili k autu a uháněli směr domov

+ 2 alba

Homole - Budějce

Všední procházka


 

16.5.201  Minulou středu jsme se vydaly na menší zhruba 7 kilometrovou procházku z Českého Vrbného na Hlubokou nad Vltavou - nádraží.Jelikož ten den nebylo ideální počasí ( bylo pod mrakem, což nám teda vůbec nevadí, alespoň jsme se nepekly ), tak jsme na cyklostezce, po které naše cesta z části vedla nepotkaly jediného cyklistu, což nás jen potěšilo a cestu jsme si tak o to více užívaly.Asi po dvou hodinách jsme došly do cíle na Hlubocké nádraží, počkaly na vlak a jely domů.Foto tu

 

18.3.2011 Dnes je to přesně rok, kdy světlo světa spatřilo naše zlatíčko Elinka

A tak ti Elinko přeji všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví a co nejvíce naťapkaných kilometrů přírodou

Po příchodu domů z procházky mi panička dala tašku s dárkama, na kterou jsem se ihned vrhla a všechny dárky z ní vytahala.Nejlepší jsou plyšáci, z nich mám vždycky velikánskou radost

Panička samozřejmě nezapoměla, a jako správnému oslavenci mi připravila dort z kuřecího masa, kouskama šunky a troškou želatiny.Hned jsem se na něj vrhla a můžu vám říct, že byl opravdu výbornej, mňam.Foto zde

 

12.3.2011 Dnešním dnem nám skončily ,,zimní" tréninky v hale a dnes prvně jsme vyrazily na cvičák.Venku bylo opravdu krásně a trénink se jako vždy maximálně povedlo.Jen mršce Elince se dnes nechtělo běhat, tak možná příště.Trocha fotek zde

 

25.2.2011 Dnešní krásný, skoro jarní den jsme strávily na procházce u Vrbenských rybníků.Foto zde

 

24.1.2011 Přidáno pár FOTOcvaků z dnešní procházky

 

9.1.2011 Nový rok pro nás nezačal zrovna nejlépe.Elince byla panem doktorem diagnostikována Potravní alergie, která se projevila ,,zánětem" uší.Teď tedy dvakrát denně kapeme do oušek kapičky a čistíme.Kontrola nás čeká za týden, kdy nás také čeká změna krmiva.Teď už můžeme jen doufat, aby to bylo opravdu granulkama.

Jinak se ovšem nic nezměnilo.Každý den vyrážíme na procházky a občas s sebou vezmeme i foťák.Foto zde

 

25.12.2010 Můj první Štědrovečerní den začal už ráno, kdy jsme jeli odvézt dárky rodině sestry mé paničky.Byl tam můj ,,příbuzný" zlatý retrívr Gold a jelikož mám zrovna své nejlepší dny, měl to chudák těžké.Bylo to tam fajn, ale já už jsem se těšila na dárečky domů.Po příjezdu jsme všichni zasedli ke Štědrovečerní večeři.Mě moc chutnala, snědla jsem jí jako první.Pak už jsem chvátala ke stromečku rozbalit si dárky, ale ještě víc jsem si užila honění s kočkou mezi balíčkama.To nemělo chybu a všem to doporučuji :) Pak nám panička postupně rozbalila všechny dárky.Mě i kočce se líbily.Štědrý den byl náročný a tak jsem se uprostřed všeho uložila do nového pelíšku a snila o tom, jak budu zítra se vším řádit.Foto tu

 

9.12.2010 Včera nám přišla první PFka, za kterou samozřejmě moc děkujeme, a tak jsem na rajčeti vytvořila nové album a všechny příchozí PFka, která půjdou nahrát, tam budu dávat.PF zde

 

5.12.2010 Dnes za mnou přišel psí ,,Mikuláš" :) Já je ale neviděla, protože jsem byla zrovna s paničkou venku na procházce.Mikuláš mi ale nechal u pelíšku punčochu s dobrůtkama, což znamená, že jsem byla hodná :) Foto zde

 

29.11.2010 První sníh je tady a s ním i ,,pěkné" mrazivo.Odpoledne jsme se vydaly na pořádnou procházku, během které jsem fotila.Fotky tady

 

22.11.2010 Dne 21.listopadu 2010 spouštíme www stránky!

Všechny sekce nemáme ještě naplněny, ale pilně na tom pracujeme.