Kniha návštěv

Datum: 19.09.2012

Vložil: Danuše

Titulek: vzkazík

Dobrý den. Už nějakou dobu chodím k vám na stránky a moc se mi líbí. Přidala jsem si vás k nám na stránky do odkazů, tak snad to nebude vadit. Budeme rády, když nakouknete i vy k nám...............

—————

Datum: 19.09.2012

Vložil: Romana

Titulek: Re: vzkazík

Na všech webovkách stejný vzkaz že jo - je to docela trapný.

—————

Datum: 18.09.2012

Vložil: Sandra, Bertík a Arník

Titulek: www.bertik-arny.tym.cz

Ahoj, moc děkuju za pochvalu stránek. Taky jsem si vás přidala do odkazů. Vaše stránky už jsem celé prošla, taky se mi moc líbí. Máš nádherné psy :-) Tak přeji mnoho úspěchů, s pozdravem Sandra a smečka.

—————

Datum: 16.09.2012

Vložil: Lucka & Elliot

Titulek: www.silenasmecka.wordpress.com

Ahoj, pěkný web! :) Děkuji za milý vzkaz v naší NK. ;) Samozřejmě, že to nevadí, akorát připravuji nové stránky, tak ti potom dám vědět, jestli by sis nás přepsala, prosím. :) Do odkazů si vás taky dáme. :)
Ještě k aktuálce z tábora - zatím se vykašlete na agility na překážkách, snaž se Miju spíše motivovat, hrát si s ní a podobně, času dost, není kam spěchat. :)
Zatím se mějte! :)

—————

Datum: 16.09.2012

Vložil: Markét a Erick

Titulek: www.dodoshe.cz

Hezký webík, koukám, že neleníte :-) Četla jsem, že již v červenci jsi s Mijou dělala kladinu atd. Na půlroční štěně není potřeba chvátat, má si užívat štěněcího života a ne řešit kladinu, zóny a podobné..

Hodně zdaru.

—————

Datum: 14.09.2012

Vložil: hana a smečka

Titulek: www.sklepsi.cz

Ahojky děkujeme za velmi milý vzkázek na našich stránkách. Jsme rádi že se stránky líbí, aktualizace sice teď v létě pokuhávají :-( , ale už jsem to začala napravovat. Máte moc krásné stránečky budu chodit nakukovat co nového se u vás děje. Mějte se moc hezky :-))) a přeju hodně úspěchů s pesanama.

—————

Datum: 14.09.2012

Vložil: ivet a Katie

Titulek: www.jrt-katie.blogspot.com

Dobrý den, díky za zprávičku:) Jukla jsem k Vám a kloubouk dolů že s Eli děláš tolik aktivit:) Někdo by řekl že to je moc mini psík..Mija je krásná šeltička, neplánuješ s ní dělat agility? Hezký den, taky si Vás přidáme;)

—————

Datum: 12.09.2012

Vložil: Lucka & smecka

Titulek: www.lonepack.eu

Diky za mily prispevek na strankach:-) Preji hodne uspechu a radosti s pejsky :-)

—————

Datum: 11.09.2012

Vložil: Péťa & Jessie

Titulek: www.profi-jessie.webnode.cz

Díky za vzkaz v naší návštěvní knize.
Přeji hodně radosti a úspěchů s vašimi pejsky!

—————

Datum: 11.09.2012

Vložil: Klára, Bára a Lali

Titulek: www.klarusaabarusa.wbs.cz

Ahoj, jsem ráda za vzkazík :) máš krásnou šeltičku! Je vážně bombová. Nevadí mi, že nás máte v odkazech. Při další aktualizaci si vás také přidám :) Tak zatím ahoj. Klára a smečka..

—————